Paylaş:
Cehennem Melekleri (2010)

Cehennem Melekleri Filminin Konusu

Cehennem Melekleri (2010) (The Expendables - 2010)

Türü: , ,
hd izle sitemizden hızlı tek parça Sylvester Stallone'un yönettiği ve başrolünde oynadığı "Cehennem Melekleri" (The Expendables), 2010 yılında çıkan aksiyon dolu bir ensemble filmidir. Film, eski askerlerden oluşan özel bir timin tehlikeli görevlerde yer aldığı bir hikayeyi anlatırken, aksiyon, gerilim ve karakter gelişimi unsurlarını bir araya getirir.
Hikaye, Barney Ross (Sylvester Stallone) adlı eski bir özel kuvvetler askerinin liderliğini yaptığı bir timin etrafında döner. Bu tim, Cehennem Melekleri olarak bilinir ve özel görevlerde çalışan deneyimli askerlerden oluşur. Ross'un timi, cesur ve tehlikeli görevlerde dünyanın dört bir yanında hükümetler ve özel müşteriler için çalışır.Filmin ana olayı, Barney Ross ve ekibinin, Güney Amerika'da bulunan bir küçük adada hüküm süren diktatör General Garza'nın (David Zayas) yönetimine son vermek için gönderildiği görevi üstlenmeleriyle başlar. Ross, ekibini toplar ve bu tehlikeli göreve atılırlar. Ancak işler bekledikleri gibi gitmez ve adada daha büyük bir komplo ortaya çıkar.Cehennem Melekleri'nin üyeleri, her biri kendine özgü yeteneklere ve kişiliklere sahiptir. Lee Christmas (Jason Statham) bıçak ustasıdır, Hale Caesar (Terry Crews) büyük miktarda mühimmat taşırken, Toll Road (Randy Couture) patlayıcı uzmanıdır ve diğer karakterler de farklı yeteneklere sahiptir. Ross'un ekibi, bir araya geldiklerinde, her türlü tehlikeye karşı üstesinden gelebilecek bir güç oluştururlar.Film, aksiyon sahneleri, çatışmalar ve patlamalarla doludur. Cehennem Melekleri'nin üyeleri, her bir görevde karşılarına çıkan düşmanları alt etmek için eşsiz yeteneklerini kullanırlar. Ancak film aynı zamanda karakterlerin arka planlarına ve kişisel çatışmalarına da odaklanır."Cehennem Melekleri," aksiyon sinemasının en büyük yıldızlarını bir araya getiren bir yapım olarak dikkat çeker. Stallone, Jason Statham, Jet Li, Dolph Lundgren, Mickey Rourke, Bruce Willis ve Arnold Schwarzenegger gibi isimler, filmde önemli rollerde yer alır. Bu ensemble kadro, aksiyon severler için büyük bir çekim gücü oluşturur.Sonuç olarak, "Cehennem Melekleri," bolca aksiyon, patlama ve gerilim sunan bir film olmasının yanı sıra karakterlerin derinliği ve dostluk temasıyla da öne çıkar. Cesur askerlerin hikayesi, izleyicilere heyecan verici bir deneyim sunar. Bu Film özeti admin tarafından oluşturuldu.
Ülke
IMDb Puanı
6.219 (7053 oy)
Beğeniler
1
İzlenme
34
Yapım Yılı
Süre
103 dk.
Fragman
OFFICIAL TRAILER
Cehennem Melekleri fragmanını izle
2010
Sylvester Stallone
Sylvester Stallone
Barney Ross
Jason Statham
Jason Statham
Lee Christmas
Jet Li
Jet Li
Yin Yang
Dolph Lundgren
Dolph Lundgren
Gunner Jensen
Eric Roberts
Eric Roberts
James Monroe
Randy Couture
Randy Couture
Toll Road
Steve Austin
Steve Austin
Paine
Sylvester Stallone
Sylvester Stallone
Director
Sylvester Stallone
Sylvester Stallone
Yazar
Dave Callaham
Dave Callaham
Yazar

Cehennem Melekleri Hakkında Yorumlar (0)

The maximum upload file size: 100 MB. You can upload: image, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1
film