Paylaş:
Çizmeli Kedi: Son Dilek (2022)

Çizmeli Kedi: Son Dilek Filminin Konusu

Çizmeli Kedi: Son Dilek (2022) (Puss in Boots: The Last Wish - 2022)

Türü: , , , ,
hd izle sitemizden hızlı tek parça"Çizmeli Kedi: Son Dilek" (İngilizce adı: "Puss in Boots: The Last Wish"), 2022 yapımı bir animasyon filmidir. Bu film, "Çizmeli Kedi" karakterinin maceralarını anlatan bir serinin bir parçasıdır ve Puss in Boots olarak da bilinen bu karakter, Shrek serisinden aşina olduğumuz bir karakterdir.
Hikaye, Cesur Çizmeli Kedi'nin (seslendirme: Antonio Banderas) yeni bir macerasını konu alır. Kedi, dostları Jack (seslendirme: Jack Whitehall) ve Jill (seslendirme: Awkwafina) ile birlikte Sihirli Orman'a gitmeye karar verirler. Orman, insanların dileklerini gerçekleştiren gizemli bir yere dönüşmüştür.Cesur Çizmeli Kedi, Sihirli Orman'a ulaştıklarında, ormanın mucidi Legume (seslendirme: Ray Winstone) ile tanışır. Legume, ormanın sihirini korumak ve insanların dileklerini yerine getirmek için çalışan bir büyücüdür. Ancak ormanın gizemli güçleri zamanla kaybolmaya başlamıştır.Hikaye, Cesur Çizmeli Kedi'nin, dostları Jack ve Jill ile birlikte Sihirli Orman'ın gizemini çözmeye ve kaybolan sihirin sırrını çözmeye çalışmasını anlatır. Bu sırada Cesur Çizmeli Kedi'nin geçmişiyle ilgili önemli bilgiler de ortaya çıkar.Film, macera ve komedi unsurlarını bir araya getirerek izleyicilere eğlenceli bir deneyim sunar. Animasyonun renkli ve detaylı dünyası, görsel olarak büyüleyici sahneler sunar. Ayrıca film, aileler için uygun bir yapım olup hem çocuklar hem de yetişkinler için keyifli anlar sunar."Çizmeli Kedi: Son Dilek," dostluk, aile ve geçmişle yüzleşme gibi temaları işlerken, Cesur Çizmeli Kedi'nin sevimli ve cesur karakterini daha da derinleştirir. Antonio Banderas'ın seslendirmesi, karakterin canlılığını ve çekiciliğini yansıtır.Sonuç olarak, "Çizmeli Kedi: Son Dilek," aksiyon dolu bir animasyon macerasıdır. Puss in Boots karakterinin hayranları için heyecan verici bir devam filmi olan bu yapım, sevimli karakterlerle dolu ve eğlenceli bir dünyayı izleyicilere sunar. Bu Film özeti admin tarafından oluşturuldu.
Ülke
IMDb Puanı
8.285 (5783 oy)
Beğeniler
İzlenme
59
Yapım Yılı
Süre
103 dk.
Fragman
OFFICIAL TRAILER
Çizmeli Kedi: Son Dilek fragmanını izle
2022
Antonio Banderas
Antonio Banderas
Puss in Boots (voice)
Salma Hayek Pinault
Salma Hayek Pinault
Kitty Softpaws (voice)
Harvey Guillén
Harvey Guillén
Perrito (voice)
Wagner Moura
Wagner Moura
Wolf (voice)
Florence Pugh
Florence Pugh
Goldilocks (voice)
Olivia Colman
Olivia Colman
Mama Bear (voice)
Ray Winstone
Ray Winstone
Papa Bear (voice)
Joel Crawford
Joel Crawford
Director
Cody Cameron
Cody Cameron
Yazar
Tommy Swerdlow
Tommy Swerdlow
Yazar

Çizmeli Kedi: Son Dilek Hakkında Yorumlar (0)

The maximum upload file size: 100 MB. You can upload: image, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1
film