Görünmeyen Misafir (2017)

Görünmeyen Misafir Filminin Konusu

Görünmeyen Misafir (2017) (Contratiempo - 2017)

Türü: , ,
hd izle sitemizden hızlı tek parça "Görünmeyen Misafir" (Contratiempo), İspanyol yapımı bir gerilim ve suç filmidir. Film, karmaşık bir suç hikayesini anlatırken, sürprizlerle dolu bir yolculuğa davet eder. 2016 yapımı bu film, izleyicilere zeka dolu bir gerilim deneyimi sunar.
Hikaye, İspanya'nın güzel bir bölgesinde bulunan bir otelde başlar. Adrian Doria (Mario Casas), yakışıklı ve zengin bir işadamıdır. Bir gece, sevgilisi Laura ile birlikte otel odasında bulunurken, bir trajedi meydana gelir. Adrian, odada bir cesetle kalır ve kendisini suçlu olarak görünce bir avukat tutar.Adrian'ın avukatı Virginia Goodman (Barbara Lennie), ona olayı anlatması için baskı yapar. Adrian, o gece ne olduğunu anlatmaya başlar. Hikaye, bu noktada geriye dönüşlerle anlatılmaya başlar. Adrian, ne olduğunu açıklarken geçmişteki olayları ve ilişkileri açıklar.Film, olayların zaman içinde nasıl geliştiğini ve her karakterin gerçekleri nasıl farklı şekilde gördüğünü gösterir. İzleyicilere, olayların daha derin ve karmaşık olduğunu anlamaları için ipuçları verilir. Her sahne, izleyicileri hikayenin sonucunu tahmin etmeye çalışmaya iter.Adrian'ın masumiyetini ve gerçekleri ortaya çıkarmak için Virginia'nın çabalarını izlerken, film gizemli bir hava taşır. İpucuları takip ederken ve karakterlerin aralarındaki ilişkileri çözerken, izleyiciler filmi dikkatle izlemeye odaklanır.Oyuncu kadrosu, karakterlerini başarılı bir şekilde canlandırır. Mario Casas ve Barbara Lennie, Adrian ve Virginia rollerini etkileyici bir şekilde oynarlar. Karakterlerin derinlikleri ve motivasyonları, izleyicileri hikayeye bağlar.Sonuç olarak, "Görünmeyen Misafir," izleyicilere karmaşık ve sürprizlerle dolu bir gerilim hikayesi sunan başarılı bir İspanyol yapımı filmdir. Zekice yazılmış senaryosu ve karakter gelişimi, filmi ilgi çekici kılar. Hikayenin sonu, izleyiciler için büyük bir sürpriz ve tatmin edici bir sonuç sunar. Bu film, gerilim ve suç türünü sevenler için kesinlikle önerilir. Bu Film özeti admin tarafından oluşturuldu.
Ülke
IMDb Puanı
8.122 (4102 oy)
Beğeniler
0
İzlenme
188
Yapım Yılı
Süre
107 dk.
Fragman
OFFICIAL TRAILER
Görünmeyen Misafir fragmanını izle
2017
Mario Casas
Mario Casas
Adrián Doria
Ana Wagener
Elvira
Jose Coronado
Tomás Garrido
Bárbara Lennie
Bárbara Lennie
Laura Vidal
Francesc Orella
Francesc Orella
Félix Leiva
Paco Tous
Driver
David Selvas
David Selvas
Bruno
Oriol Paulo
Oriol Paulo
Director
Oriol Paulo
Yazar
Lara Sendim
Yazar

Görünmeyen Misafir Hakkında Yorumlar (0)

The maximum upload file size: 100 MB. You can upload: image, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1
film