Paylaş:
Grinin Elli Tonu (2015)

Grinin Elli Tonu Filminin Konusu

Grinin Elli Tonu (2015) (Fifty Shades of Grey - 2015)

Türü: , ,
hd izle sitemizden hızlı tek parça"Grinin Elli Tonu" (İngilizce adı: "Fifty Shades of Grey"), E.L. James'in aynı adlı çok satan romanından uyarlanmış 2015 yapımı erotik romantik drama filmidir. Film, Sam Taylor-Johnson tarafından yönetilmiş ve başrollerinde Dakota Johnson (Anastasia Steele) ve Jamie Dornan (Christian Grey) gibi oyuncular bulunmaktadır. Hikaye, çarpıcı romantizm ve cüretkar erotik sahnelerle dolu bir ilişkiyi ele almaktadır.
Hikaye, içine kapanık ve edebiyat öğrencisi Anastasia Steele (Dakota Johnson) ile başarılı işadamı ve sadist eğilimlere sahip Christian Grey (Jamie Dornan) arasındaki ilişkiye odaklanır. Anastasia, Christian'ın şirketinde staj yapmak üzere röportaj yapmak üzere gittiğinde, hayatı tamamen değişir. İkilinin arasındaki çekim güçlüdür ve Christian, Anastasia'ya romantizmin ötesinde bir ilişki teklif eder: BDSM (Bağlama, Hakimiyet ve İtaat, Domination and Submission, Sadism and Masochism) tarzı bir cinsel ilişki.Anastasia, bu teklifi kabul etmek istese de, bu ilişkinin karmaşıklığı ve Christian'ın karanlık geçmişi arasında gidip gelir. İkisi arasındaki ilişki, cinselliği ve güveni keşfetmeye yönelik bir yolculuğa dönüşür. Anastasia, Christian'ın duygusal sert kabuğunu kırmaya ve onun gerçek özünü keşfetmeye çalışırken, Christian da kendi içindeki karanlık sırlarla yüzleşmek zorunda kalır."Grinin Elli Tonu," romantizmin ve cinselliğin karmaşıklığını ve derinliğini ele alan bir film olarak dikkat çeker. İkilinin duygusal bağlarını keşfetmeye çalışırken yaşadıkları zorluklar ve tutkulu anlar, izleyicilere erotik bir deneyim sunar. Ayrıca film, cinsellik ve güven temasını işlerken, BDSM ilişkilerini daha anlaşılır bir şekilde sunmayı amaçlar.Dakota Johnson ve Jamie Dornan'ın oyunculukları, karakterlerin duygusal karmaşıklığını başarılı bir şekilde yansıtır. Aynı zamanda film, ana karakterlerin psikolojik ve duygusal evrimlerini incelemek için zaman ayırır.Film, E.L. James'in romanına sadık kalmakla birlikte, erotik sahnelerin cesur bir şekilde ele alınmasıyla da ünlüdür. Bu sahneler, filmin başlıca çekim noktalarından biri olmuş ve eleştirmenler tarafından tartışılmıştır.Sonuç olarak, "Grinin Elli Tonu," erotik romantik bir hikayeyi mercek altına alır ve ana karakterlerin duygusal ve cinsel keşiflerini incelemektedir. Film, romantizmin sınırlarını zorlayan bir yapım olarak öne çıkmış ve izleyicileri etkilemeyi başarmıştır. Bu Film özeti admin tarafından oluşturuldu.
Ülke
IMDb Puanı
5.882 (10961 oy)
Beğeniler
1
İzlenme
100
Yapım Yılı
Süre
125 dk.
Fragman
OFFICIAL TRAILER
Grinin Elli Tonu fragmanını izle
2015
Dakota Johnson
Dakota Johnson
Anastasia Steele
Jamie Dornan
Jamie Dornan
Christian Grey
Jennifer Ehle
Jennifer Ehle
Carla Wilks
Eloise Mumford
Eloise Mumford
Kate Kavanagh
Victor Rasuk
Victor Rasuk
Jose Rodriguez
Luke Grimes
Luke Grimes
Elliot Grey
Marcia Gay Harden
Marcia Gay Harden
Dr. Grace Trevelyan-Grey
Sam Taylor-Johnson
Sam Taylor-Johnson
Director
E.L. James
E.L. James
Yazar
Kelly Marcel
Kelly Marcel
Yazar

Grinin Elli Tonu Hakkında Yorumlar (0)

The maximum upload file size: 100 MB. You can upload: image, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1
film