Paylaş:
Hansel ve Gretel: Cadı Avcıları (2013)

Hansel ve Gretel: Cadı Avcıları Filminin Konusu

Hansel ve Gretel: Cadı Avcıları (2013) (Hansel & Gretel: Witch Hunters - 2013)

Türü: , ,
hd izle sitemizden hızlı tek parçaHansel ve Gretel: Cadı Avcıları (2013) İnceleme: Klasik Bir Masalın Yeniden Yorumu

Hansel ve Gretel: Cadı Avcıları (2013) Özeti

Klasik masalın modern bir versiyonu olan 'Hansel ve Gretel: Cadı Avcıları', Grimm Kardeşler'in ünlü masalından yola çıkarak farklı bir bakış açısı sunuyor. Hansel ve Gretel, cadıların yamyamlıkla suçladığı çocuklardan korkup kaçırdığı klasik masalın kahramanlarıdır. Ancak büyüdüklerinde cadıları avlayan acımasız avcılara dönüşmüşlerdir. İkilinin karşısına çıkan en büyük tehdit ise çocukları kaçıran gizemli bir güçtür. Cadılarla dolu ormanda, Hansel ve Gretel kendi geçmişlerinin sırlarını çözmek ve bu karanlık gücü durdurmak için zorlu bir mücadeleye girişirler.

Oyuncular ve Yönetmen

Filmde Jeremy Renner, Gemma Arterton gibi önemli isimler rol almıştır. Yönetmenlik koltuğunda ise Tommy Wirkola bulunmaktadır.

Film Türü

Hansel ve Gretel: Cadı Avcıları-Hansel & Gretel: Witch Hunters izle  aksiyon, korku ve fantastik öğeleri bir araya getiren bir macera filmidir.

Hansel ve Gretel: Cadı Avcıları (2013)izleme Deneyimi

Hansel ve Gretel: Cadı Avcıları-Hansel & Gretel: Witch Hunters izleyin  klasik masalı alıp modern bir aksiyon-macera formatına dönüştürerek izleyicilere sürükleyici bir deneyim sunuyor. Hansel ve Gretel'in çocukluk masalı geçmişi, cadı avcılarına dönüşmeleri ve gizemli güçle mücadeleleri, seyirciyi ekrana bağlayan temel unsurlardır.Hansel ve Gretel: Cadı Avcıları-Hansel & Gretel: Witch Hunters izleme klasik masalın farklı bir yorumu olup eğlenceli aksiyon sahneleriyle full film izle birlikte izleyicilere masalsı bir dünya sunuyor. Bu film, hem masal sevenleri hem de aksiyon dolu fantastik hikayeleri tercih edenleri etkileyecek nitelikte. Bu Film özeti admin tarafından oluşturuldu.
Ülke
IMDb Puanı
6 (6373 oy)
Beğeniler
İzlenme
127
Yapım Yılı
Süre
88 dk.
Fragman
OFFICIAL TRAILER
Hansel ve Gretel: Cadı Avcıları fragmanını izle
2013
Jeremy Renner
Hansel
Gemma Arterton
Gemma Arterton
Gretel
Famke Janssen
Famke Janssen
Muriel
Pihla Viitala
Pihla Viitala
Mina
Derek Mears
Derek Mears
Edward
Robin Atkin Downes
Robin Atkin Downes
Edward (voice)
Ingrid Bolsø Berdal
Ingrid Bolsø Berdal
Horned Witch
Tommy Wirkola
Tommy Wirkola
Director
Tommy Wirkola
Tommy Wirkola
Yazar

Hansel ve Gretel: Cadı Avcıları Hakkında Yorumlar (0)

The maximum upload file size: 100 MB. You can upload: image, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1
film