Paylaş:
Korku Kapanı 4: Kanlı Başlangıç (2011)

Korku Kapanı 4: Kanlı Başlangıç Filminin Konusu

Korku Kapanı 4: Kanlı Başlangıç (2011) (Wrong Turn 4: Bloody Beginnings - 2011)

Türü: ,
hd izle sitemizden hızlı tek parça "Korku Kapanı 4: Kanlı Başlangıç" (Saw IV), 2007 yılında vizyona giren bir korku ve gerilim filmidir. Bu film, ünlü Saw serisinin dördüncü bölümüdür ve serinin önceki olaylarına paralel olarak devam eder. Yönetmenliğini Darren Lynn Bousman'ın üstlendiği film, sadist karakter Jigsaw'un kurbanlarına yaşam veya ölüm seçeneği sunan karmaşık ve acımasız oyunlarını konu alır.
Hikaye, Jigsaw'un (Tobin Bell) ölümünün ardından başlar. Ancak, Jigsaw'ın oyunları ve takipçisi Amanda (Shawnee Smith) hala etkisini sürdürmektedir. Dedektif Eric Matthews (Donnie Wahlberg), Jigsaw ve Amanda'yı yakalamış ve sonunda ölümüne yol açmıştır. Ancak, Jigsaw'un son oyunu, dedektifi kendi ölümcül oyunlarına çekmeye çalışmıştır.Dedektif Hoffman (Costas Mandylor), Jigsaw'ın ölümünden sonra hayatta kalan birkaç kişiyi kanlı oyunlara sürüklemeye başlar. Bu oyunlar, kurbanların kendi geçmiş hatalarıyla yüzleşmelerini ve hayatta kalma şansı için acımasız seçimler yapmalarını gerektirir. Dedektif Hoffman, Jigsaw'ın vasiyetini yerine getirerek oyunları sürdürmeye devam eder.Hikaye ayrıca, Jigsaw'ın hastalarından biri olan Jill Tuck (Betsy Russell) ile Jigsaw'ın ilişkisini ve Jigsaw'un mirasını devralan Hoffman'ın kendi geçmişiyle yüzleşmesini de ele alır. Film, geçmiş ve şimdiki zaman arasında gidip gelirken, karakterlerin kararlarının sonuçlarına odaklanır."Korku Kapanı 4: Kanlı Başlangıç," diğer Saw filmleri gibi şiddet, gerilim ve psikolojik oyunlarla doludur. Serinin önceki filmlerinden aşina olduğumuz tuzaklar ve korku unsurları da bu yapımın merkezindedir. Film, karakterlerin içsel çatışmalarını ve geçmiş hatalarını araştırarak karmaşık bir hikaye sunar.Sonuç olarak, "Korku Kapanı 4: Kanlı Başlangıç," Saw serisinin takipçileri için bir devam filmidir. Sadist ve karmaşık oyunlarla dolu olan bu film, Jigsaw'un mirasını devralan karakterlerin hikayesini işlerken, izleyicilere gerilim dolu bir deneyim sunar. Bu Film özeti admin tarafından oluşturuldu.
Ülke
IMDb Puanı
5.718 (948 oy)
Beğeniler
İzlenme
127
Yapım Yılı
Süre
93 dk.
Fragman
OFFICIAL TRAILER
Korku Kapanı 4: Kanlı Başlangıç fragmanını izle
2011
Jennifer Pudavick
Jennifer Pudavick
Kenia
Tenika Davis
Tenika Davis
Sara
Terra Vnesa
Terra Vnesa
Jenna
Kristen Harris
Kristen Harris
Dr. Annmarie McQuaid
Kaitlyn Leeb
Kaitlyn Leeb
Bridget
Dean Armstrong
Dean Armstrong
Daniel
Ali Tataryn
Ali Tataryn
Lauren
Declan O’Brien
Declan O’Brien
Director
Declan O’Brien
Declan O’Brien
Yazar

Korku Kapanı 4: Kanlı Başlangıç Hakkında Yorumlar (0)

The maximum upload file size: 100 MB. You can upload: image, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1
film