Paylaş:
Kötü Adam 2 Geri Dönüyor / Ek Villain Returns (2022)

Kötü Adam 2 Geri Dönüyor / Ek Villain Returns Filminin Konusu

Kötü Adam 2 Geri Dönüyor / Ek Villain Returns (2022) (Ek Villain Returns - 2022)

Türü: , ,
hd izle sitemizden hızlı tek parça Kötü Adam 2 Geri Dönüyor / Ek Villain Returns (2022) İnceleme: Yeni Bir Cinayet Serüveni

Kötü Adam 2 Geri Dönüyor / Ek Villain Returns (2022) Özeti

Mumbai'nin sükûneti, esrarengiz cinayetlerle tekrar sarsılır. Sekiz yıl önceki olayların izleri hâlâ taze ve genç kızlar kaybolmaya başladığında, toplum endişe içindedir. Polis Müfettiş Yardımcısı Ganeshan, bu korkunç cinayetlere son vermek amacıyla bir soruşturma başlatır. İlk teorisi, geçmişteki olayların sorumlusu olan kişinin geri döndüğüdür. Ganesan, bu hipotezi test etmek için deliller toplamaya başlar.Kötü Adam 2 Geri Dönüyor-Ek Villain Returns izleyin Ancak bulduğu kanıtlar hem teorisini doğrular hem de çürütür. Sonunda, bu soruşturma onun yeteneklerini sınayacak ve karanlık bir gerçeği ortaya çıkaracaktır                                                                                                                        Film Türü                                                                                                                                                                                                     Ek Villain Returns, gizem ve suç unsurlarını harmanlayan bir gerilim filmi olarak karşımıza çıkıyor.

Kötü Adam 2 Geri Dönüyor / Ek Villain Returns (2022)izleme Deneyimi

Kötü Adam 2 Geri Dönüyor-Ek Villain Returns izle gizemli cinayetlerin arkasındaki sırları çözmeye çalışan polis müfettişi Ganesan'ın hikayesini anlatırken izleyiciyi gerilim dolu bir serüvene sürüklüyor. İzleyiciler, karakterin teorileri doğrultusunda delilleri toplamasını ve çözümü bulma çabasını heyecanla takip edeceklerdir.

Ek Villain Returns, ilk filmdeki olayların devamı niteliğinde olup gizem ve suç temasını izleyicilere sunarak gerilim dolu bir deneyim vaat ediyor.Kötü Adam 2 hd film izle Geri Dönüyor-Ek Villain Returns izleme Bu yeni hikaye, izleyiciyi karanlık bir dünyanın içine çekmeye hazırlanıyor. Bu Film özeti admin tarafından oluşturuldu.
Ülke
IMDb Puanı
6.3 (49 oy)
Beğeniler
İzlenme
152
Yapım Yılı
Süre
127 dk.
Fragman
OFFICIAL TRAILER
Kötü Adam 2 Geri Dönüyor / Ek Villain Returns fragmanını izle
2022
John Abraham
John Abraham
Bhairav Purohit
Arjun Kapoor
Arjun Kapoor
Gautam Mehra
Tara Sutaria
Tara Sutaria
Aarvi Malhotra
Disha Patani
Disha Patani
Rasika Mapuskar
J. D. Chakravarthi
J. D. Chakravarthi
ACP V.K. Ganesan
Shaad Randhawa
Shaad Randhawa
Aditya Rathore
Karishma Sharma
Karishma Sharma
Siya
Mohit Suri
Mohit Suri
Director
Mohit Suri
Mohit Suri
Yazar
Aseem Arora
Yazar

Kötü Adam 2 Geri Dönüyor / Ek Villain Returns Hakkında Yorumlar (0)

The maximum upload file size: 100 MB. You can upload: image, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1
film