Paylaş:
Kötü Adam  / Ek Villain (2014)

Kötü Adam / Ek Villain Filminin Konusu

Kötü Adam / Ek Villain (2014) (Ek Villain - 2014)

Türü: , ,
hd izle sitemizden hızlı tek parça Kötü Adam / Ek Villain (2014) İnceleme: Karanlık Bir Hikaye

Kötü Adam / Ek Villain (2014) Özeti

Kötü Adam-Ek Villain izle  bir intikam hikayesini anlatırken izleyiciyi karanlık bir yolculuğa çıkarır. Guru, zorlu bir geçmişe sahip, acı dolu bir adamdır. Aşkı Aisha ile tanıştıktan sonra hayatı değişir, ancak mutlulukları kısa sürer. Aisha'nın ölümü, Guru'yu derin bir acıya ve intikam arayışına sürükler. Guru, bir yanda polisin takibiyle karşı karşıya kalırken, diğer yanda intikam almak için katilin peşine düşer. Bu karanlık yolculuk, izleyiciyi sürprizlerle dolu bir gerilim ve duygusal bir hikayenin içine çeker.Oyuncular ve YönetmenFilmde Sidharth Malhotra, Shraddha Kapoor, Riteish Deshmukh gibi yetenekli oyuncular yer alırken, yönetmenliği Mohit Suri üstlenmiştir.Film TürüKötü Adam-Ek Villain izleyin  romantizm, gerilim ve suç unsurlarını harmanlayarak dramatik bir intikam hikayesini beyaz perdeye taşır.

Kötü Adam / Ek Villain (2014) izleme Deneyimi

Film, duygusal bir yolculuk sunarken aynı zamanda gerilim dolu anlarıyla da dikkat çeker. Karakterler arasındaki karmaşık ilişkiler ve intikam arayışı, izleyiciyi hikayenin içine çeker. Filmin derinlikli karakter analizleri ve sürpriz dolu dönemeçleri, seyirciyi şaşırtır ve heyecanlandırır.Kötü Adam-Ek Villain izleme, duygusal derinliği ve gerilimiyle izleyicileri etkilemeyi başaran başarılı bir film. Bazı izleyiciler, filmdeki dramatik unsurların ağır gelebileceğini düşünse de, genel olarak film, intikam temasını etkileyici bir şekilde işleyerek izleyicileri büyülemeyi başarıyor.

Kötü Adam / Ek Villain (2014) izle: Karanlık Bir İntikam Hikayesi

Kötü Adam / Ek Villain (2014) Özeti

Kötü Adam / Ek Villain, intikam arayışında olan Guru'nun hikayesini anlatır. Aisha'nın ölümü, onu derin bir acıya ve intikam yolculuğuna sürükler. Guru, katilin peşine düşerken, polisin de takibi altındadır. Bu karanlık yolculuk, izleyiciyi sürprizlerle dolu bir gerilim ve duygusal bir hikayenin içine çeker.Oyuncular ve YönetmenSidharth Malhotra, Shraddha Kapoor, Riteish Deshmukh gibi yetenekli oyuncuların yer aldığı filmi Mohit Suri yönetmiştir.Film TürüRomantizm, gerilim ve suç unsurlarını harmanlayan Kötü Adam / Ek Villain, dramatik bir intikam hikayesini beyaz perdeye taşır.

Kötü Adam / Ek Villain (2014) izleme Deneyimi

Film, duygusal bir yolculuk sunarken aynı zamanda gerilim dolu anlarıyla da dikkat çeker. Karmaşık ilişkiler ve intikam arayışı, seyirciyi hikayenin içine çekerken, karakterlerin derinlikli analizi ve sürpriz dolu anlar izleyiciyi heyecanlandırır.Kötü Adam / Ek Villain, izleyicilere duygusal derinlik ve gerilimi aynı anda sunarak etkileyici bir film deneyimi yaşatıyor. Filmin dramatik unsurları bazı film izle izleyiciler için ağır gelebilir ancak genel olarak film, intikam temasını başarılı bir şekilde işleyerek izleyicileri büyülemeyi başarıyor. Bu Film özeti admin tarafından oluşturuldu.
Ülke
IMDb Puanı
6.5 (134 oy)
Beğeniler
İzlenme
38
Yapım Yılı
Süre
129 dk.
Fragman
OFFICIAL TRAILER
Kötü Adam / Ek Villain fragmanını izle
2014
Ritesh Deshmukh
Ritesh Deshmukh
Rakesh Mahadkar
Sidharth Malhotra
Sidharth Malhotra
Guru Divaker
Shraddha Kapoor
Shraddha Kapoor
Aisha Thakkar/ Manjulah Guru Divaker
Shaad Randhawa
Shaad Randhawa
Aditya Rathore
Aamna Shariff
Aamna Shariff
Sulochana Mahadkar
Remo Fernandes
Caesar
Asif Basra
Asif Basra
Harilal Verma
Mohit Suri
Mohit Suri
Director
Mithoon Sharma
Mithoon Sharma
Yazar
Milap Zaveri
Milap Zaveri
Yazar
Tushar Hiranandani
Yazar

Kötü Adam / Ek Villain Hakkında Yorumlar (0)

The maximum upload file size: 100 MB. You can upload: image, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1
film