Paylaş:
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi (2017)

Kral Arthur: Kılıç Efsanesi Filminin Konusu

Kral Arthur: Kılıç Efsanesi (2017) (King Arthur: Legend of the Sword - 2017)

Türü: , ,
hd izle sitemizden hızlı tek parça Kral Arthur: Kılıç Efsanesi (2017) İnceleme: Destansı Bir Macera

Kral Arthur: Kılıç Efsanesi (2017) Özeti

Kral Arthur: Kılıç Efsanesi-King Arthur: Legend of the Sword  izle efsanevi Kral Arthur'un öyküsünü modern bir bakış açısıyla anlatan bir yapımdır. Arthur, gençliğinde annesi ve babası tarafından terkedilmiş ve Londinium'un yeraltı dünyasında büyümüştür. Fakat taş kılıcı Excalibur'u çektiği zaman, gerçek kimliği ve kaderiyle tanışır. Artık tahtı ve insanları, karanlık güçlerin elinden korumak için mücadele etmek zorundadır. Kendi içindeki gücü keşfetmeye ve halkını korumaya çalışırken, güvenebileceği müttefikler edinmeye başlar.

Oyuncular ve Yönetmen

Filmde Charlie Hunnam, Jude Law, Astrid Berges-Frisbey gibi isimler rol almıştır. Yönetmen koltuğunda ise Guy Ritchie bulunmaktadır.

Film Türü

Kral Arthur: Kılıç Efsanesi-King Arthur: Legend of the Sword  izleyin aksiyon, macera ve fantastik öğeleri bir araya getiren bir destan filmidir.

Kral Arthur: Kılıç Efsanesi (2017)izleme Deneyimi

film sitesi Film, Kral Arthur'un klasik öyküsünü modern ve dinamik bir anlatımla seyirciye sunuyor. Arthur'un içsel yolculuğu, epik dövüş sahneleri ve büyüleyici görsel efektler izleyiciyi kendine çekiyor. Guy Ritchie'nin yönetmenliğinde, hızlı kurgu ve görsel anlatım filmi daha da etkileyici kılıyor.Kral Arthur: Kılıç Efsanesi-King Arthur: Legend of the Sword  izleme  Kral Arthur'un yükselişini ve kendi kaderini bulma yolculuğunu epik bir şekilde aktarıyor. Efsanevi unsurların, aksiyonun ve karakter derinliğinin birleştiği bu film, hem Kral Arthur efsanesini sevenleri hem de genel olarak epik macera arayan izleyicileri etkilemeye aday. Bu Film özeti admin tarafından oluşturuldu.
Ülke
IMDb Puanı
6.5 (5401 oy)
Beğeniler
İzlenme
362
Yapım Yılı
Süre
126 dk.
Fragman
OFFICIAL TRAILER
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi fragmanını izle
2017
Charlie Hunnam
Charlie Hunnam
Arthur
Jude Law
Jude Law
Vortigern
Astrid Bergès-Frisbey
Astrid Bergès-Frisbey
The Mage
Eric Bana
Uther Pendragon
Djimon Hounsou
Bedivere
Aidan Gillen
Aidan Gillen
William "Goosefat Bill"
Kingsley Ben-Adir
Kingsley Ben-Adir
Tristan "Wet Stick"
Guy Ritchie
Director
Guy Ritchie
Yazar
Lionel Wigram
Lionel Wigram
Yazar
David Dobkin
David Dobkin
Yazar

Kral Arthur: Kılıç Efsanesi Hakkında Yorumlar (0)

The maximum upload file size: 100 MB. You can upload: image, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1
film