Paylaş:
Labirent: Alev Deneyleri (2015)

Labirent: Alev Deneyleri Filminin Konusu

Labirent: Alev Deneyleri (2015) (Maze Runner: The Scorch Trials - 2015)

Türü: , , ,
hd izle sitemizden hızlı tek parça Labirent: Alev Deneyleri (2015) İnceleme: Aksiyon Dolu Bir Devam

Labirent: Alev Deneyleri (2015) Özeti

Labirent: Alev Deneyleri-Maze Runner: The Scorch Trials izle  Labirent serisinin ikinci filmi olarak, Thomas ve diğer hayatta kalan gençlerin hikayesini sürdürür. Grup, Labirent'ten kaçtıktan sonra güvenli bir sığınak bulmuştur ancak güvenlikleri kısa sürer. WCKD adlı örgüt tarafından yakalanıp Labirent'e geri gönderilirler ve bu sefer Labirent'in çok daha tehlikeli olduğunu keşfederler. Labirent'ten kaçış için başka bir mücadele başlar ve bu sefer içinde bulundukları deneyin gerçek amacını öğrenmek zorundadırlar.Oyuncular ve YönetmenBaşrollerde Dylan O'Brien, Kaya Scodelario, Thomas Brodie-Sangster gibi isimler yer alırken, filmi Wes Ball yönetmiştir.Film TürüBilim kurgu ve aksiyon türlerini birleştiren Labirent: Alev Deneyleri, gerilim dolu sahneleriyle dikkat çeker.

Labirent: Alev Deneyleri (2015)izleme Deneyimi

Labirent: Alev Deneyleri-Maze Runner: The Scorch Trials izleyin serinin heyecan verici devamı olarak izleyiciyi maceranın içine çeker. Karakterlerin Labirent'ten kaçış mücadelesi ve içinde bulundukları tehlikeler, seyirciyi ekran başına kilitleyen unsurlardan biridir. Labirent'in sırları ve içindeki gizemler, izleyiciyi merakla bağlar ve aksiyon dolu sahneleriyle de dikkat çeker.Labirent: Alev Deneyleri, serinin izleyiciyi bağlamış olduğu gizem ve aksiyonu başarıyla devam ettiren bir yapım olarak öne çıkar. Bazı izleyiciler, filmde Labirent'in sırlarının daha fazla açıklanmasını isterken, genel olarak serinin devamı olan bu film, macera ve aksiyon tutkunları için kaçırılmayacak bir deneyim sunabilir.

Labirent: Alev Deneyleri (2015)izle: Gizemin ve Aksiyonun Devamı

Labirent: Alev Deneyleri (2015) Özeti

Labirent: Alev Deneyleri-Maze Runner: The Scorch Trials izleme  gençlerin Labirent'ten kaçış mücadelesini konu alan serinin ikinci filmidir. Grup, güvenli bir sığınaktan sonra tekrar WCKD örgütü tarafından yakalanıp Labirent'e geri gönderilir. Bu sefer Labirent çok daha tehlikeli ve gizemlidir ve kaçışları için daha büyük bir mücadele verirler.Oyuncular ve YönetmenDylan O'Brien, Kaya Scodelario, Thomas Brodie-Sangster gibi isimlerin yer aldığı filmi Wes Ball yönetmiştir.Film TürüBilim kurgu ve aksiyon türlerini bir araya getiren Labirent: Alev Deneyleri, gerilim dolu sahneleriyle dikkat çeker.

Labirent: Alev Deneyleri (2015)izleme Deneyimi

Film, serinin devamı olarak izleyiciyi yine aksiyon dolu bir maceraya sürükler. Labirent'in gizemleri ve içindekilerin karşılaştığı tehlikeler, filmi izlerken merak uyandıran unsurlardan biridir. Aksiyonun ve gerilimin dozu yüksek tutulmuş, izleyiciyi ekran başına kilitlemeyi başaran sahnelerle doludur.Labirent: Alev Deneyleri, serinin izleyiciyi bağlamış olduğu gizemi ve aksiyonu sürdüren başarılı bir devam filmi olarak karşımıza çıkar. Bazı izleyiciler, filmde Labirent'in sırlarının daha fazla açıklanmasını isterken, genel olarak serinin devamı olan bu film, macera ve aksiyon sevenler için harika bir seçenek olabilir. Bu Film özeti admin tarafından oluşturuldu.
Ülke
IMDb Puanı
6.724 (9764 oy)
Beğeniler
İzlenme
90
Yapım Yılı
Süre
131 dk.
Fragman
OFFICIAL TRAILER
Labirent: Alev Deneyleri fragmanını izle
2015
Dylan O’Brien
Thomas
Ki Hong Lee
Ki Hong Lee
Minho
Kaya Scodelario
Kaya Scodelario
Teresa Agnes
Thomas Brodie-Sangster
Newt
Dexter Darden
Dexter Darden
Frypan
Alexander Flores
Alexander Flores
Winston
Jacob Lofland
Jacob Lofland
Aris Jones
Wes Ball
Wes Ball
Director
James Dashner
Yazar
T.S. Nowlin
T.S. Nowlin
Yazar

Labirent: Alev Deneyleri Hakkında Yorumlar (0)

The maximum upload file size: 100 MB. You can upload: image, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1
film