Paylaş:
Labirent: Ölümcül Kaçış (2014)

Labirent: Ölümcül Kaçış Filminin Konusu

Labirent: Ölümcül Kaçış (2014) (The Maze Runner - 2014)

Türü: , , ,
hd izle sitemizden hızlı tek parça Labirent: Ölümcül Kaçış (2014) İnceleme: Sürükleyici Bir Macera

Labirent: Ölümcül Kaçış (2014) Özeti

The Maze Runner - Labirent: Ölümcül Kaçış izle  gençlerden oluşan bir grup, anılarını yitirdikleri bir ortamda bulur kendilerini. Ölümcül Labirent adı verilen devasa bir labirentin içinde, dış dünyayla bağlantıları kesilmiştir ve sadece labirentteki zorlu bulmacaları çözerek dışarıya çıkabilirler. Thomas adındaki genç biri, labirentin karmaşık doğasını anlamaya çalışırken, grubun liderliğini üstlenir ve dışarıya çıkmanın yollarını arar. Ancak labirentin sırları, her an ölümcül bir tehlike barındırmaktadır.Oyuncular ve YönetmenFilmde Dylan O'Brien, Kaya Scodelario, Thomas Brodie-Sangster gibi genç yetenekler yer alırken, yönetmen koltuğunda Wes Ball bulunuyor.Film TürüLabirent: Ölümcül Kaçış, bilim kurgu ve aksiyon türlerini bir araya getiren bir gençlik filmi olarak öne çıkar. Gizem ve gerilim dolu bir atmosfer sunar.

Labirent: Ölümcül Kaçış (2014) izleme Deneyimi

The Maze Runner - Labirent: Ölümcül Kaçış izleme seyirciyi etkileyici bir maceraya sürüklerken, karakterlerin labirent içindeki mücadeleleriyle birlikte izleyiciyi de heyecanlandırıyor. Labirentin gizemleri adım adım çözülürken, gerilim de artar ve her an beklenmedik olaylarla karşılaşılabilir.Labirent: Ölümcül Kaçış, genç yeteneklerin başarılı performansları ve labirentin içindeki gizemli atmosferiyle izleyiciyi içine çeken bir yapım. Ancak bazı izleyiciler, film izle filmin kitaba sadık kalmadığı veya bazı detayların eksik olduğu yönünde eleştiriler getirmişlerdir. Yine de gençlik ve macera sevenler için, sürükleyici bir izleme deneyimi sunabilir.

Labirent: Ölümcül Kaçış (2014) izle: Gizem Dolu Bir Gençlik Macerası

Labirent: Ölümcül Kaçış (2014) Özeti

The Maze Runner - Labirent: Ölümcül Kaçış izleyin gençlerden oluşan bir grup, anılarını yitirdikleri bir ortamda kendilerini bulur. Labirent adı verilen devasa bir yapı içinde kilitli kalan gençler, dışarıya çıkabilmek için labirentteki bulmacaları çözmek zorundadır. Thomas, labirentin doğasını anlamaya çalışırken, grubun liderliğini üstlenir ve dışarıya çıkmanın yollarını arar. Ancak labirentin sırları, ölümcül tehlikelerle doludur.Oyuncular ve YönetmenDylan O'Brien, Kaya Scodelario, Thomas Brodie-Sangster gibi genç yeteneklerin yer aldığı film, Wes Ball tarafından yönetilmiştir.Film TürüBilim kurgu ve aksiyon türlerini birleştiren Labirent: Ölümcül Kaçış, gizem dolu bir gençlik filmi olarak dikkat çeker.

Labirent: Ölümcül Kaçış (2014) izleme Deneyimi

Film, karakterlerin labirent içindeki mücadeleleriyle izleyiciyi adeta bir maceranın içine çeker. Labirentin sırları ve bulmacaları çözüldükçe gerilim artar ve izleyiciyi heyecanlandırır.Filmin kitaba sadık kalmama veya bazı detayların eksikliği gibi eleştiriler alsa da, gençlik ve macera sevenler için Labirent: Ölümcül Kaçış, gizem dolu bir izleme deneyimi sunabilir. Bu Film özeti admin tarafından oluşturuldu.
Ülke
IMDb Puanı
7.174 (16059 oy)
Beğeniler
İzlenme
496
Yapım Yılı
Süre
113 dk.
Fragman
OFFICIAL TRAILER
Labirent: Ölümcül Kaçış fragmanını izle
2014
Dylan O’Brien
Thomas
Kaya Scodelario
Kaya Scodelario
Teresa Agnes
Ki Hong Lee
Ki Hong Lee
Minho
Aml Ameen
Aml Ameen
Alby
Blake Cooper
Blake Cooper
Chuck
Thomas Brodie-Sangster
Newt
Will Poulter
Will Poulter
Gally
Wes Ball
Wes Ball
Director
Noah Oppenheim
Yazar
James Dashner
Yazar
Grant Pierce Myers
Yazar

Labirent: Ölümcül Kaçış Hakkında Yorumlar (0)

The maximum upload file size: 100 MB. You can upload: image, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1
film