Paylaş:
Ölümcül Deney: Ölüm Adası (2023)

Ölümcül Deney: Ölüm Adası Filminin Konusu

Ölümcül Deney: Ölüm Adası (2023) (Resident Evil: Death Island - 2023)

Türü: , ,
hd izle sitemizden hızlı tek parça Ölümcül Deney: Ölüm Adası (2023) İnceleme: Hayatta Kalma Mücadelesi

Ölümcül Deney: Ölüm Adası (2023) Özeti

Ölümcül Deney: Ölüm Adası-Resident Evil: Death Island izle  bilim kurgu ve korku türünü bir araya getirerek izleyiciyi gerilim dolu bir adaya davet ediyor. Hükümet tarafından gizlice yürütülen bir deneyin sonuçları, insanları korkunç bir virüse dönüştürmüştür. Ölümcül salgın, bir adaya sürülen insanları dehşet verici bir hayatta kalma mücadelesine sürükler. Hayatta kalmak için sadece birbirlerine değil, aynı zamanda virüsün dehşetinden kaçmaya çalışan karakterler, adanın gizemli sırlarını açığa çıkarmaya çalışırken, her an tehlikede olduklarını bilmektedirler.

Oyuncular ve Yönetmen

Oyuncular: Erin Cahill, Kevin Dorman Nicole Tompkins, Stephanie Panisello                                                                              Yönetmen:Eiichiro Hasumi

Film Türü

Ölümcül Deney: Ölüm Adası-Resident Evil: Death Island izleyin  bilim kurgu ve korku unsurlarını içeren bir hayatta kalma filmidir.

Ölümcül Deney: Ölüm Adası (2023)izleme Deneyimi

Ölümcül Deney: Ölüm Adası-Resident Evil: Death Island izleme  bilim kurgu ve korku türlerini birleştirerek seyirciyi gerilim dolu bir atmosfere sokmayı amaçlıyor. İnsanların virüsle mücadelesi ve adanın derinliklerinde gizlenen sırlar, izleyiciyi etkileyici bir hikayeye çekmeyi hedefliyor. Aksiyon sahneleri, gizemli olaylar ve karakterler arasındaki dramatik ilişkiler, filmi izlerken izleyiciyi merak içinde bırakacak.Ölümcül Deney: Ölüm Adası, korku ve bilim kurgu severlere hitap eden bir film olma potansiyeline sahiptir. Salgın, hayatta kalma mücadelesi ve adanın gizemi, izleyiciye sürükleyici bir film deneyimi sunmaya adaydır. Bu Film özeti admin tarafından oluşturuldu.
Ülke
IMDb Puanı
7.5 (756 oy)
Beğeniler
İzlenme
55
Yapım Yılı
Süre
90 dk.
Fragman
OFFICIAL TRAILER
Ölümcül Deney: Ölüm Adası fragmanını izle
2023
Matthew Mercer
Matthew Mercer
Leon Scott Kennedy (voice)
Nicole Tompkins
Nicole Tompkins
Jill Valentine (voice)
Kevin Dorman
Kevin Dorman
Chris Redfield (voice)
Stephanie Panisello
Stephanie Panisello
Claire Redfield (voice)
Erin Cahill
Erin Cahill
Rebecca Chambers (voice)
Salli Saffioti
Salli Saffioti
Ingrid Hunnigan (voice)
Daman Mills
Daman Mills
Dylan Blake (voice)
Eiichirō Hasumi
Eiichirō Hasumi
Director
Makoto Fukami
Yazar

Ölümcül Deney: Ölüm Adası Hakkında Yorumlar (0)

The maximum upload file size: 100 MB. You can upload: image, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1
film