Paylaş:
Penceremden (2022)

Penceremden Filminin Konusu

Penceremden (2022) (A través de mi ventana - 2022)

Türü: ,
hd izle sitemizden hızlı tek parça"Penceremden" (İngilizce adı: "Out My Window"), 2022 yapımı Türk dram filmidir ve yönetmenliğini Zeynep Dadak ve Mübin Baran üstlenmiştir. Film, aile bağları, geçmişle yüzleşme ve insan ilişkileri üzerine dokunaklı bir hikaye sunar.
Hikaye, İstanbul'da yaşayan ve birbirinden uzakta olan üç kardeşin öyküsünü anlatır. Kardeşler, yıllardır birbirleriyle iletişim kurmamış ve hayatlarını farklı yollarla sürdürmüşlerdir. Ancak babalarının ölümüyle bir araya gelirler. Babalarının vasiyeti gereği, babalarının evini satmadan önce içerisindeki eşyaları düzenlemek ve babalarının son isteklerini yerine getirmek zorundadırlar.Kardeşler, babalarının evinde bir araya gelirler ve geçmişle yüzleşmeye başlarlar. Evdeki eşyalar, anılar ve aile fotoğrafları, geçmişte yaşadıkları anıları canlandırır. Her biri kendi hayatındaki zorluklarla ve sorunlarla boğuşurken, aynı zamanda birbirleriyle yeniden bağlantı kurmaya çalışırlar.Film, kardeşlerin aralarındaki kopukluğu ve yıllarca süren aile içi çatışmaları işlerken, aynı zamanda aile bağlarının ne kadar güçlü olduğunu da vurgular. Babalarının vasiyeti, kardeşleri bir araya getirir ve onları birbirlerine daha da yaklaştırır."Penceremden," duygusal derinliği ve insan ilişkilerine odaklanan sakin ve içten bir hikaye sunar. İstanbul'un farklı semtlerinde çekilen film, şehrin atmosferini ve dönemin ruhunu da başarılı bir şekilde yansıtır. Aynı zamanda oyuncu kadrosu, karakterlerin duygusal karmaşıklığını başarılı bir şekilde yansıtarak filmi daha da etkileyici kılar.Sonuç olarak, "Penceremden," aile bağları ve geçmişle yüzleşme üzerine dokunaklı bir hikaye sunar. Kardeşlerin kendi içsel dönüşümleri ve birbirleriyle olan ilişkileri, izleyicilere düşündürücü ve etkileyici bir deneyim sunar. Bu Film özeti admin tarafından oluşturuldu.
Ülke
IMDb Puanı
7.414 (2647 oy)
Beğeniler
İzlenme
79
Yapım Yılı
Süre
112 dk.
Fragman
OFFICIAL TRAILER
Penceremden fragmanını izle
2022
Clara Galle
Clara Galle
Raquel
Julio Peña
Julio Peña
Ares
Natalia Azahara
Natalia Azahara
Daniela
Eric Masip
Eric Masip
Artemis
Guillermo Lasheras
Guillermo Lasheras
Yoshi
Hugo Arbues
Hugo Arbues
Apolo
Pilar Castro
Pilar Castro
Rosa María
Marçal Forés
Marçal Forés
Director
Eduard Sola
Yazar
Ariana Godoy
Yazar

Penceremden Hakkında Yorumlar (0)

The maximum upload file size: 100 MB. You can upload: image, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1
film