Paylaş:
Sniper: G.R.I.T. – Küresel Müdahale ve İstihbarat Ekibi (2023)

Sniper: G.R.I.T. – Küresel Müdahale ve İstihbarat Ekibi Filminin Konusu

Sniper: G.R.I.T. – Küresel Müdahale ve İstihbarat Ekibi (2023) (Sniper: G.R.I.T. - Global Response & Intelligence Team - 2023)

Türü: ,
hd izle sitemizden hızlı tek parça 'Sniper: G.R.I.T. - Küresel Müdahale ve İstihbarat Ekibi' (2023), aksiyon ve gerilim türündeki bir film olup, uluslararası bir terör tarikatının dünya çapında tehlikeli bir tehdit oluşturduğu bir senaryo etrafında döner.Hikaye, Ace Sniper Brandon Beckett'in, bir ajan arkadaşının kaçırılmasının ardından, yeni oluşturulan Küresel Müdahale ve İstihbarat Ekibi (G.R.I.T.) ile birlikte başlar. Uluslararası terör tarikatı, dünya siyasi istikrarını tehdit eden büyük bir planın içindedir. Bu tarikat, Beckett'in arkadaşını rehin alır ve büyük bir tehlike oluşturur.Albay Stone liderliğindeki G.R.I.T. ekibi, dünya çapında bir göreve atanır. Görevleri, Malta'ya gitmek, terör tarikatına sızmak ve liderleri Lady Death'i serbest bırakmak ve küresel tehdidi durdurmak için tarikatın liderini etkisiz hale getirmektir. Bu tehlikeli görev sırasında ekibin üyeleri, keskin nişancı yeteneklerini kullanarak düşmanlarına karşı mücadele ederler.Film, gerilim dolu aksiyon sahneleri, gizli operasyonlar ve stratejik planlarla dolu bir hikaye sunar. Beckett ve G.R.I.T. ekibi, tarikatın tehlikeli liderine karşı zorlu bir mücadele verirlerken, dünya çapındaki tehlikeyi önlemek için ellerinden geleni yaparlar. İzleyicilere, uluslararası terörle mücadeledeki cesur kahramanların hikayesini sunarak, aksiyon ve gerilim dolu bir deneyim sunar.'Sniper: G.R.I.T. - Küresel Müdahale ve İstihbarat Ekibi,' aksiyon severler için heyecan dolu bir film olarak, dünya çapındaki tehlikelerle mücadele eden bir grup kahramanın hikayesini anlatırken, strateji, keskin nişancılık ve uluslararası casusluk temasını bir araya getirir. Bu Film özeti admin tarafından oluşturuldu.
Ülke
IMDb Puanı
7.619 (21 oy)
Beğeniler
İzlenme
2
Yapım Yılı
Süre
93 dk.
Fragman
OFFICIAL TRAILER
Sniper: G.R.I.T. – Küresel Müdahale ve İstihbarat Ekibi fragmanını izle
2023
Chad Michael Collins
Brandon Beckett
Ryan Robbins
Zero
Luna Fujimoto
Lady Death
Josh Brener
Intel Pete
Dennis Haysbert
Gabriel Stone
Christian Scicluna
Mario Fava
Oliver Thompson
Director
Oliver Thompson
Yazar

Sniper: G.R.I.T. – Küresel Müdahale ve İstihbarat Ekibi Hakkında Yorumlar (0)

The maximum upload file size: 100 MB. You can upload: image, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1
film